نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار یزد خون اهدا کرد

فرماندار یزد خون اهدا کرد

مدیر کل انتقال خون یزد در دیدار با فرماندار از حس همدلی و مشارکت مردم در امور عام المنفعه تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، فرماندار یزد روز چهارشنبه سوم اردیبهشت با مراجعه به انتقال خون یزد قبل از اهدای خون با مدیر کل انتقال خون استان دیدار و از اوضاع انتقال خون در شرایط شیوع ویروس کرونا بیشتر باخبر شد.

نقی تقوایی؛ مدیر کل انتقال خون یزد اهداکنندگان خون را سرمایه های انتقال خون دانست و افزود: مردم دارالعباده استان در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا که با کاهش اهدای خون نیز همراه شده بود، بیماران را تنها نگذاشتند و مثل همیشه استقبال خوبی از اهدای خون داشتند، و حتی درآن ایام خاص نیز میزان پاسخگویی انتقال خون استان به بیمارستان ها تقریبا 100% بود  که این چیزی نیست مگر همت اهداکنندگان خون که  جای تقدیر و تشکر دارد.

سید محمد رستگاری؛ فرماندار یزد نیز با اشاره به سابقه خوب مشارکت مردم یزد در کارهای خداپسندانه گفت: فرهنگ اهدای خون در بین مردم استان از قداست خاصی برخوردار است و بایستی اهداکنندگان خون را ارج نهاد، همچنین از تلاش کارکنان انتقال خون نیز که دوشاش کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت بصورت شبانه روزی در حال انجام فعالیت بودند، تشکر می کنم.

در پایان دیدار، فرماندار یزد که از اهداکنندگان مستمر نیز محسوب می شود، در آستانه ماه مبارک رمضان با اهدای خون مثل اهداکنندگان دیگر، جلوه ای از ایثار را به نمایش گذاشت.