نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرمانده انتظامی استان یزد خون اهدا کرد

فرمانده انتظامی استان یزد خون اهدا کرد

فرمانده انتظامی استان و هیئت همراه با حضور در انتقال خون یزد با شعار روز جهانی اهداکنندگان خون "اهدای خون تو، تداوم تپش قلب جهان" با هدف کمک به همنوع به صف بخشندگان حیات پیوستند.

به گزارش روابط عمومی اداره كل انتقال خون یزد، همزمان با روز 24خرداد روز جهانی اهداکنندگان خون، فرمانده انتظامی استان یزد به همراه رئیس عقیدتی ، حفاظت ارشد فرماندهی ، معاون اجتماعی ، معاون بهداری، رئیس اطلاعات نیروی انتظامی استان با حضور در انتقال خون یزد ضمن تقدیر از ایثار اهداکنندگان خون از زحمات و تلاش های شبانه روز کارکنان انتقال خون تشکر نمود.

     سرتیپ دوم پاسدار سردار بهدانی فر پس از اهدای خون گفت: به استناد آیه 32 سوره مائده که می فرماید هر کس یک نفر را زنده کند همه خلق را زنده کرده است اهداکنندگان خون مصداق بارز این آیه قرآن هستند و با اهدای خون خود جان 3 نفر را نجات می دهند.

در ادامه مدير كل انتقال خون استان ضمن خیر مقدم و تبریک این روز به فرمانده انتظامی استان و هیئت همراه با اشاره به حياتي بودن سازمان انتقال خون و میزان سلامت خون گفت: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند به نحوی متوسط اهدای خون در کشور به ازای هر هزار نفر حدودا 23 نفر است در حالی که در استان یزد تقریبا 37 در هر هزار نفر است.

گفتنی است فرمانده، مسئولین و کارکنان نیروی انتظامی استان از اهداکنندگان مستمر بحساب می آیند و در سال حداقل دو نوبت خون اهدا می کنند.