نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالیت تکمیل پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان به زودی آغاز خواهد شد

فعالیت تکمیل پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان به زودی آغاز خواهد شد

با تامین اعتبار و همت فرماندار و مسئولین شهرستان پروژه نیمه تمام ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان به زودی آغاز به فعالیت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، مدیر کل انتقال خون استان، سرپرست انتقال خون شهرستان اردکان و کارشناس بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با حضور در فرمانداری ضمن ملاقات با فرماندار شهرستان اردکان در خصوص پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان با گفتگو پرداختند.

دکتر نقی تقوائی احداث پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان را برندی هم برای شهرستان و هم برای استان خواند و گفت: اعتبار دیده شده برای این پروژه کفاف نیست و امیدوارم با همت فرماندار و دیگرمسئولین شهرستان در آینده ای نزدیک شاهد تمکیل و افتتاح این پروژه باشیم.

مصطفی پوردهقان؛ فرماندار شهرستان اردکان ضمن ابراز تمایل همکاری در اتمام این پروژه گفت: در حال حاضر حدود 75 پروژه مهم در سطح شهرستان در حال انجام است که یکی از آنها پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان می باشد و با همت و کمک صنایع و معادن شهرستان و مسئولین شهرستان و تامین اعتبارات لازم، این پروژه در خور شأن مردم شهرستان تکمیل و به بهره برداری برسد.

در ابتدای این جلسه سرپرست انتقال خون شهرستان اردکان ضمن تشکر از مدیر کل انتقال خون استان و فرماندار شهرستان بابت مساعدت، همکاری و حمایتها، گزارشی از خلاصه روند پروژه مرکز ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان از ابتدا تاکنون برای حاضرین ارائه نمود.

گفتنی است پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان از سال 1397 آغاز گردیده و تا بحال 30 درصد پیشرفت داشته است و با تامین اعتبار مجدد در سالجاری، پروژه به زودی تکمیل خواهد شد.