نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قول مساعد رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد درخصوص پویش شکرانه سلامت

قول مساعد رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد درخصوص پویش شکرانه سلامت

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری يزد در دیدار با مدیر کل انتقال خون یزد بر اهمیت تبلیغات و اطلاع رسانی در خصوص اهدای پلاسما بهبودیافتگان کووید 19 و حضور بهبودیافتگان در پویش شکرانه سلامت اذعان نمود.

     به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، در اين دیدار نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان درخصوص حياتي بودن سازمان انتقال خون، جايگاه انتقال خون استان در كشور، ارسال خون و فرآورده هاي خوني به استان هاي همجوار و همچنین لزوم همکاری دستگاه ها و اهمیت اهدای پلاسما بهبودیافتگان کووید 19 صحبت نمود.

در ادامه رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بر اهمیت اهدای پلاسما توسط بهبودیافتگان کووید 19 افزود و گفت: وقتی فردی بتواند با اهدای پلاسما در نجان جان همنوع کمک نماید و در روند بهبودی بیماران تاثیر گذار باشد چه کاری باارزش تر از این وجود دارد.

عباس ملازینلی گفت: این سازمان همچون گذشته حمایت خود را در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون، نجات جان بیماران و در حوزه سلامت اعلام می دارد و به زودی بنرهای مربوط به اهدای پلاسما بهبود یافتگان کووید 19 در سطح شهر مجددا نصب خواهد شد.

گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری يزد در خرداد ماه و به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون بیست و دو بنر مربوط به بزرگداشت روز جهانی و پویش شکرانه سلامت در یازده نقطه از سطح شهر نصب نموده بود.