نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیران کل انتقال خون و منابع طبیعی یزد با کاشت نهال به پویش ملی ایران سرسبز پیوستند

مدیران کل انتقال خون و منابع طبیعی یزد با کاشت نهال به پویش ملی ایران سرسبز پیوستند

با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون و درختکاری در اقدامی مشترک مدیر کل انتقال خون و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد با غرس نهال به پویش ملی "ایران سرسبز؛ هر ایرانی یک درخت" پیوستند.    

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام سجاد (ع) و به مناسبت روز درختکاری و گرامیداشت هفته منابع طبیعی مدیران کل انتقال خون و منابع طبیعی و آبخیزداری استان در محوطه انتقال خون یزد یک اصله نهال زیتون غرس کردند.

نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان نیز ضمن تبریک هفته منابع طبیعی گفت:کاشت نهال برای ما می تواند به منزله جلوه ای دیگر از تبلور همبستگی و وفاق در میان اهداکنندگان خون و خانواده های آنان تلقی شود.

محمدرضاآخوندی؛ مدیر کل منابع طبعی و آبخیزداری استان که از اهداکنندگان مستمر به حساب می آید پس از کاشت نهال  گفت: پویش ملی ایران سر سبز؛ هر ایرانی یک درخت با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی از طریق جلب مشارکت حداکثری آحاد مردم در ترویج فرهنگ درختکاری در جامعه برپا گردیده است.

لازم به ذکر است پویش ملی "ایران سرسبز؛ هر ایرانی یک درخت" در سراسر کشور از تاریخ هشتم دی ماه آغاز شده و تا پایان هفته منابع طبیعی ادامه دارد.