نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرکل انتقال خون استان یزد به چالش یک سوزن به خودمان پیوست

مدیرکل انتقال خون استان یزد به چالش یک سوزن به خودمان پیوست

مدیر کل انتقال خون استان یزد ضمن اهدای خون و پیوستن به چالش « یک سوزن به خودمان » فرزند خود را به اهدای خون دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد؛ دکتر نقی تقوائی که از اهداکنندگان مستمر خون به شمار می رود  و تابحال بیش از 20 بار خون اهدا کرده است پس از اهدای خون گفت: کارکنان انتقال خون چنانچه شرایط عمومی اهدای خون را دارند در این امر انسان دوستانه شرکت نمایند و یا از دیگر عزیزانشان مثل خانواده، بستگان، دوستان و دیگر آشنایان جهت شرکت در این کار خیر دعوت به عمل آورند.

دکتر تقوائی به مضمون ضرب المثل "اول یک سوزن به خودمان بزنیم و سپس یک جوالدوز به دیگران" اشاره کرد و گفت: در کار خیر درنگ جایز نیست و از همه همکارانم دعوت می کنم تا با شرکت در این چالش نقش موثر خود را در قالب مروجین فرهنگ اهدای خون نشان دهند.

گفتنی است چالش « یک سوزن به خودمان » چالشی است که همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات و به صورت سراسری در ادارات کل انتقال خون کشور و با هدف نشان دادن همدلی اعضای خانواده بزرگ سازمان انتقال خون برای نجات جان همنوعان نیازمند به خون و فرآورده های آن آغاز شده است.

کارکنان سازمان انتقال خون ایران برای پیوستن به این چالش می توانند خون اهدا کنند یا یکی از اعضای خانواده خود را به اهدای خون دعوت کنند، در این حین عکس یا فیلمی کوتاه با دوربین های گوشی تلفن همراه تهیه کرده و به آدرس @IRANBTO  در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها ارسال کنند.