نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به کمپین اهدای خون پیوست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به کمپین اهدای خون پیوست

به مناسبت 14 ژوئن مصادف با 25 خرداد روز جهانی اهداکنندگان خون محمد حسین ریاحی با شعار "اهدای خون برای جهانی سالمتر" به کمپین اهدای خون پیوست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد: به همین مناسبت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با دکتر تقوایی دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این نشست صمیمی دکتر تقوایی مدیرکل انتقال خون استان یزد با اشاره به اینکه مردم فهیم و فرهنگ دوست استان یزد در اهدای خون مشارکت بی نظیری دارند، افزود: در کشور به ازای هزار نفر 25 نفر خون خود را اهدا می کنند که این آمار در استان 35 نفر در هزار نفر می باشد.

وی با بیان اینکه مردم نوع دوست استان در تمامی شرایط به یاری این سازمان شتافته اند افزود: در دوران کرونا نه تنها پاسخگوی مراکز درمانی استان بودیم بلکه به استان های دیگر که اعلام نیاز کرده بودند خون و فرآورده های آن ارسال نمودیم.

وی با بیان اینکه مردم شریف استان واقعا در زمینه اهدای خون استثنا و پیشتاز هستند گفت: همکاری خوب مسئولین و کارکنان ادارات در مناسبت های مختلف و اهدای خون خود نیز از دیگر صحنه های قشنگی است که در استان یزد رقم می خورد.

در ادامه نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: مردم فهیم و شریف استان با وجود شرایط سخت اقتصادی ومشکلاتی که در سطح جامعه است همیشه در صحنه حضور دارند.

ریاحی در ادامه گفت: علیرغم اینکه ویروس کووید 19 مشکلاتی به خصوص در مباحث اقتصادی برای مردم به وجود آورده است ولی نتوانسته است کمک و مشارکت های مردم و یاری رساندن به هم نوعان خود را کم رنگ تر نماید ما شاهد کمک های مؤمنانه مردم شریف استان در ماه مبارک رمضان بودیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان این نشست با تشکر از عملکرد خوب اداره کل انتقال خون استان گفت: مدیریت خوب و تلاش همکاران این اداره کل باعث جلب اعتماد مردم استان شده و این خود نیز عامل موفقیت و درخشش این اداره کل در کشور است.

گفتنی است پس از این نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با هیئت همراه، ضمن اهدای خون به کمپین اهدای خون با شعار "اهدای خون برای جهانی سالمتر" پیوستند.