نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر روابط عمومی انتقال خون استان یزد به چالش یک سوزن به خودمان پیوست

مدیر روابط عمومی انتقال خون استان یزد به چالش یک سوزن به خودمان پیوست

همزمان با روز ملی اهدای خون و چهل و ششمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون مدیر روابط عمومی و چند تن از کارکنان انتقال خون استان یزد ضمن اهدای خون و پیوستن به چالش « یک سوزن به خودمان » بستگان خود را به اهدای خون دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد؛ همزمان با نهم مرداد روز ملی اهدای خون مدیر روابط عمومی، مسئول دبیرخانه و مسئول حفاظت فیزیکی و همسر مسئول پذیرش انتقال خون استان ضمن اهدای خون از اقوام و بستگان خود جهت شرکت در این چالش دعوت نمودند.

جواد فلاحتی، مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان با بیش از 30 بار اهدای خون هدف از این کار خیر را ترویج فرهنگ اهدای خون دانست و گفت: در کار خیر نبایستی درنگ کرد و از برادرم که نزدیک دو سالی است که اهدای خون را فراموش نموده است دعوت می کنم تا با اهدای خون به صف اهداکنندگان مستمر خون بپیوندد.

گفتنی است چالش « یک سوزن به خودمان » چالشی است که همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات و به صورت سراسری در ادارات کل انتقال خون کشور و با هدف نشان دادن همدلی اعضای خانواده بزرگ سازمان انتقال خون برای نجات جان همنوعان نیازمند به خون و فرآورده های آن آغاز و تا نهم مرداد روز ملی اهدای خون ادامه داشت و پیش از این مدیر کل، معاون اداری مالی، مسئول مرکز ثابت خونگیری آزادشهر و مسئول امور نقلیه در این چالش شرکت کرده بودند.