اخبار و مطالب اخبار و مطالب

مدیر کل انتقال خون یزد از دفتر روزنامه "پيمان" بازديد نمود

مدیر کل انتقال خون یزد از دفتر روزنامه "پيمان" بازديد نمود

مدیرکل انتقال خون یزدبه مناسبت بيست و سومين سالگردانتشار روزنامه پيمان يزد،ازدفتراین روزنامه بازدید کرد.

     به گزارش روابط عمومي، مدير كل انتقال خون استان روز دوشنبه هفتم دي ماه طي بازديدي كه از دفتر اين روزنامه داشت؛ گفت: روزنامه پيمان يكي از روزنامه هاي قديمي  و مردمي استان مي باشد كه از جايگاه ويژه اي در بين مردم استان برخوردار است.

     تقوائي در ادامه با اشاره به وضعيت جايگاه انتقال خون استان در كشور گفت: متوسط اهدای خون و ميزان متوسط اهداي خون مستمر در یزد از میانگین کشور بالاتر است، كه اين به واسطه اهداي خون مردم شريف و دارالعباده استان است.

     وي در ادامه افزود: با وجود اينکه 40 درصد بیماران بستری شده در یزد از استان های همجوار هستند خون مورد نیاز بيمارستان های استان را تأمين كرديم و امیدواریم در فصل سرد سال نیز اهدای خون با همت مردم شریف بیشتر شود چون نیاز به خون دائمی است.مديركل انتقال خون در پايان صحبت هاي خود از تلاش و همكاري روزنامه پيمان جهت ترويج فرهنگ اهداي خون تشكر نمود.

     در ادامه بازديد؛ مدير مسئول روزنامه پيمان يزد نيز ضمن خير مقدم و تبريك ولادت پيامبر گرامي اسلام (ص)، روزنامه پيمان يزد را از جرايد مردمي يزد تلقي كرد كه حتي الامكان سعي نموده اصول صداقت وامانت داري در درج خبررا رعايت نمايد. اركان گفت: اولين نسخه از اين روزنامه كه به صورت ماهنامه شروع به كار نمود در تاريخ هفتم دي ماه 1372 به چاپ رسيد.سپس وي در خصوص سرگذشت روزنامه پيمان از بدو تاسيس و نحوه تبديل آن از ماهنامه به هفته نامه و سپس روزنامه  توضيحاتي مطرح نمود.

     در پايان اين مراسم مدير كل انتقال خون يزد ضمن بازديد از چاپخانه روزنامه پيمان، با اهداي لوح تقدير به مناسبت سالگرد تاسيس روزنامه پيمان و همچنين تلاش درجهت ترويج فرهنگ اهداي خون به محمدمسعود اركان از مديرمسئول وصاحب امتياز  اين روزنامه تشكر نمود.