نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر کل انتقال خون یزد با مدیرعامل جمعیت هلال احمر دیدار کرد

مدیر کل انتقال خون یزد با مدیرعامل جمعیت هلال احمر دیدار کرد

به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ ؛

مدیر کل انتقال خون یزد با مدیرعامل جمعیت هلال احمر دیدار کرد

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون یزد، به مناسبت هفته هلال احمر نقی تقوائی با حضور در جمعیت هلال احمر استان، 18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به مدیر عامل، مسئولین و کارکنان جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

در این دیدار که چند تن از مسئولین انتقال خون یزد نیز حضور داشتند،  دکتر نقی تقوائی با اشاره به مشترک خواندن هدف دو ارگان در راستای کمک به هم نوع افزود: کمک به دیگران حس خوبی به انسان دست می دهد علی الخصوص اینکه در نجات جان هم نوع باشد.

مدیر کل انتقال خون استان در ادامه درباره کاهش ذخایر خونی در ماه رمضان گفت: در ماه رمضان با توجه به روزه بودن مردم، اهدای خون کاهش می یابد که امیدواریم همچون سالهای گذشته  با طرح هلال مهربانی شاهد استقبال خوب مردم علی الخصوص اعضای جوانان و داوطلبین هلال احمر جهت اهدای خون باشیم.

دکتر محسن حرازی زاده؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز ایثار و از خود گذشتگی را نقطه اشتراک دو ارگان خواند و افزود: حس اهدای خون و کمک به هم نوع، حس قشنگی است و هدف دو دستگاه نیز نجات جان مردم است و این کار عملی نمی شود مگر با ایثار مردم و کارکنان دو نهاد.

وی با اشاره به سیل اخیر و کمکهای  مردمی از طریق هلال احمر گفت: اعتماد به هلال احمر حس خوبی به مجوعه بخشید که نمونه آن را می توان در حادثه سیل اخیر مشاهده کرد که مردم با کمک های نقدی و غیرنقدی به کمک سیل زدگان شتافتند.

وی يادآور شد؛ هلال احمر هميشه از ارگانهاي پيشرو در اهداي خون بوده و اين حركت فرهنگی از  هفته هلال احمر شروع شده و در ماه مبارک رمضان طی تفاهم نامه و در قالب طرح هلال مهربانی و در طول سال انجام خواهد شد