نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر کل انتقال خون یزد به پویش ملی اهدای خون پیوست

مدیر کل انتقال خون یزد به پویش ملی اهدای خون پیوست

دکتر تقوائی ضمن اهدای خون از اهداکنندگان خواست تا با پیوستن به پویش ملی "اهدای خون-کارخیر" در فصل سرد سال بیماران را کمک نمایند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، تقوائی با اشاره به بارندگی های اخیر در یزد و استمرار سرما و کاهش مراجعه جهت اهدای خون گفت: همزمان با شروع فصل سرد و سرما مراجعه جهت اهدای خون کاهش می یابد که از اهداکنندگان عزیز تقاضا داریم همچون گذشته این اداره کل را در تامین خون سالم برای بیماران کمک نمایند.

وی با اشاره به راه اندازی دستگاه های جدید در این اداره کل گفت: اهداکنندگان بجای اهدای خون می توانند  اهدای پلاسما و پلاکت آفرزیس داشته باشند و در پذیره نویسی سلول های بنیادی خونساز نیز مشارکت نمایند و جان بیماران را نجات دهند.

مدیر کل انتقال خون استان در ادامه ضمن دعوت از مردم جهت اهدای خون و پیوستن به پویش ملی اهدای خون افزود: پویش ملی اهدای خون با عنوان اهدای-خون-کار-خیر در حال برگزاری و اهداکنندگان می توانند در حین اهدای خون عکس سلفی گرفته و با نیت های خیر خود و مناسبت های خاص در فضای مجازی منتشر نمایند و یک نسخه از عکس را به کانال فضای مجازی این اداره کل به نشانی @YAZDBTO ارسال نمایند.