نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر کل و کارکنان بهزیستی یزد با اهدای خون چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند

مدیر کل و کارکنان بهزیستی یزد با اهدای خون چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند

مدیر کل و کارکنان بهزیستی یزد در پنجمین روز از دهه مبارک فجر که به نام انقلاب اسلامی، مجاهدت انقلابی، کرامت انسانی ، ایثار و شهادت طلبی نامگذاری شده است با اهدای خون یاد و خاطره این ایام را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پروزی انقلاب اسلامی ، 5شنبه شانزدهم بهمن ماه مدیر کل ، معاونین و مسئولین بهزیستی استان با حضور در انتقال خون یزد مورد استقبال مدیر کل انتقال خون استان قرار گرفتند.

نقی تقوائی ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه فجر با اشاره به اینکه استان یزد به یکی از قطب های درمان کشور تبدیل شده است در خصوص وضعیت اهدای خون در استان گفت: با توجه به اینکه حدود 40 درصد از اشغال تخت های مراکز درمانی استان مربوط به هموطنانی است که از استان های همجوار مراجعه می کنند، در حال حاضر ذخایر خون و فرآورده های خون دراستان در وضعیت مناسبی قرار دارد و تمام تلاش کارکنان این مجموعه پاسخگویی کامل به درخواست های مراکز درمانی است و حتی گاهی مواقع استان های همجوار که اعلام نیاز می کنند پاسخگوی آنها نیز هستیم.

دکتر علی محمد عطابخش؛ مدیر کل بهزیستی استان یزد پس از اهدای خون گفت: نجات جان همنوع در هر لباسی وظیفه ماست و کارکنان بهزیستی همواره در این زمینه پیش قدم بوده اند.