نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مردم از فرصت ماه رمضان جهت اهدای خون استفاده نمایند

مردم از فرصت ماه رمضان جهت اهدای خون استفاده نمایند

       مدیر کل انتقال خون یزد با بیان این که روزه داری با اهدای خون منافات ندارد از مردم خواست از فرصت ماه بندگی خدا، جهت اهدای خون استفاده نمایند.

     به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون يزد، دکتر نقی تقوائی در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما مرکز یزدبا اشاره به کاهش اهدای خون در ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان، میزان اهدای خون و ذخایر خونی کاهش پیدا می‌کند بنابراین همت اهداکنندگان را می طلبد که همانند روزهای عادی سال اقدام به اهدای خون کنند.

وی با اشاره به زمان پذیرش از اهداکنندگان خون در ماه رمضان افزود: پایگاه مرکزی یزد واقع درصفاییه میدان ابوذر، صبح از ساعت 8 الی ۱۳ و شب از ساعت 20:30 الی 23:30 ، مرکز ثابت خونگیری آزادشهر از ساعت ۸ صبح الی 12:30، پایگاه انتقال خون شهرستان اردکان شیفت صبح از ساعت 8 الی ۱۳ و شیفت شب از ساعت 21 الی 23:30 بجز ۵ شنبه‌ها و پایگاه انتقال خون شهرستان میبد از ساعت 8 الی ۱۳ مشغول به فعالیت هستند.

وی همچنین با بیان این که برخی از مردم برای اهدای خون در شبهای قدر نذر میکنند، از شهرندان يزدي خواست همچون گذشته در طول ماه مبارک رمضان به پایگاه‌هاومراکز انتقال خون مراجعه نمایند و اهدای خون خود را به شبهای قدر موکول نکنند.