اخبار و مطالب اخبار و مطالب

مركز ثابت خون گيري آزاد شهر يزد افتتاح شد

مركز ثابت خون گيري آزاد شهر يزد افتتاح شدمركز ثابت خون گيري آزاد شهر يزد افتتاح شد

     به گزارش روابط عمومي پايگاه انتقال خون يزد، مركز ثابت خون گيري آزادشهر يزد با حضور مدير پايگاه انتقال خون يزد و مشاور استاندار و رئيس روابط عمومي و امور بين الملل، مسولين استانداري، خانواده ورثه مرحوم حكيميان و جمعي از اهداكنندگان خون افتتاح شد..

     مركز ثابت خون گيري آزادشهركه تسهيلي براي امر اهداي خون ساكنان مناطق امامشهر و آزادشهر شهرستان يزد       مي باشد، با هزينه 250 ميليون تومان و با مشاركت خير ساخته شده است به طوري كه 100 ميليون تومان از هزينه آن توسط ورثه مرحوم حكيميان و مابقي به ميزان 150 ميليون تومان توسط سازمان انتقال خون تامين شده است

     ورثه مرحوم حكيميان در مصاحبه با خبرنگار صدا و سيما هدف خود را از چنين اقدام خير خواهانه اي رضاي ايزد  منان ،زنده نگه داشتن ياد مرحوم حكيميان دانست و اذعان كرد انشاا... اين پايگاه باعث بركات و منشا خيرات در آينده باشد.

     در پايان اين مراسم دكتر خدايي به پاس نيت خيرمندانه خانواده مرحوم حكيميان كه در اين كار خير پيش قدم شده اند با اهداي لوح تقدير و يك جلد كلام ا.. مجيد تقدير و تشكر نمود و بقاي عمر بازماندگان ورثه مرحوم حكيميان و اجري جزيل براي آن مرحوم خواستار شد.

     نكته قابل ذكر اينكه: اين مركز خونگيري در فلكه پنجم آزادشهر جنب پمپ گاز واقع است كه اهداكنندگان گرامي  مي توانند از ساعت 8 صبح لغايت 13 به اين مركز مراجعه نموده و با اهداي خون خود سهم بزرگي در نجات جان بيماران و نيازمندان به خون داشته باشند.