نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسئولین خبرگزاری های تسنیم و ایسنا در استان یزد خون اهدا کردند

مسئولین خبرگزاری های تسنیم و ایسنا در استان یزد خون اهدا کردند

در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و همزمان با روز اکرام، مدیر خبرگزاری تسنیم و دبیر خبرگزاری ایسنا در استان یزد، خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، با فرارسیدن پانزدهم رمضان میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) مدیر خبرگزاری تسنیم و دبیر خبرگزاری ایسنا در حرکتی هماهنگ در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و با هدف کمک به هم نوع، با مراجعه به انتقال خون یزد، در سنت حسنه اهدای خون شرکت نمودند.

فرشاد براتی؛ مدیر خبرگزاری تسنیم با بیان این که بیماران برای زنده ماندن همواره چشم امید به افرادی دارند که با اهدای داوطلبانه خون خود زندگی دوباره به آنان می بخشند، اظهار کرد: اهدای خون یک اقدام الهی، انسانی است و مشارکت در این امر خداپسندانه وظیفه انسان های نوع دوست است و امیدواریم این حرکت در جامعه نیز نهادینه شود.

همچنین امیر رضازاده؛ دبیر خبرگزاری ایسنا در خصوص مشارکت همیشگی مردم در آئین نوع دوستی اهدای خون مخصوصا در ماه مبارک رمضان گفت: مردم یزد چه در مناسبت های خاص و چه در شرایط معمول و یا ضرورت، با اهدای خون سعی در انجام وظیفه انسانی خود داشته‌اند و امید است که این نیت خیراندیشانه مورد قبول حق تعالی واقع شود.