نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مشاور مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از پروژه های در حال ساخت استان یزد بازدید نمود

مشاور مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از پروژه های در حال ساخت استان یزد بازدید نمود

مشاور مدیرعامل و دبیر کمیته پدافند غیرعامل سازمان انتقال خون ایران ضمن بازدید از پروژه های در حال ساخت، تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی استان با انتقال خون یزد را ستود و آن را نقطه قابل اتکا این اداره کل دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، دکتر محمدجواد نظری مهر؛ مشاور مدیرعامل در امور مجلس به همراه مدیر کل و مسئولین انتقال خون یزد، از پروژه در حال ساخت ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان و انبار مرکزی قابل بهره برداری سازمان انتقال خون واقع در شهرسان اردکان بازدید و از پیگیری های سرپرست و تلاش کارکنان انتقال خون شهرستان اردکان جهت تکمیل انبار مرکزی تشکر نمود و از نزدیک در جریان روند اجرایی پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان قرار گرفت و تسریع در بهره برداری پروژه را ضروری دانست.

وی قول مساعد رایزنی با نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی جهت تامین منابع مالی برای تکمیل پروژه ساختمان جدید انتقال خون این شهرستان  را داد.

 دبیر کمیته پدافند غیر عامل سازمان انتقال خون در ادامه با حضور در انتقال خون یزد از بخشهای مختلف این اداره کل بازدید به عمل آورد و با مشاهده مستندات، و رعایت اصول GMP و تمهیدات در نظر گرفته شده در بحث پدافند غیرعامل از تلاش مدیر کل و کارکنان انتقال خون استان تشکر نمود.

نظری مهر سپس با حضور در فرمانداری شهرستان مهریز با معاون فرماندار در خصوص ساختمان خیّری انتقال خون این شهرستان صحبت نمود.

مشاور مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی استان را قابل ستایش توصف کرد و گفت: طی گزارشات رسیده در استان یزد بین انتقال خون استان و دستگاه های اجرایی هماهنگی و همکاری خوبی  وجود دارد و در بحث خیّری نیز استان یزد یکی از استان های پیشرو در این امر هست.

وی ضمن تشکر از خیّرین سلامت من جمله خیّر مرکز خونگیری شهرستان مهریز گفت: همچنان که تابحال خیّرین حوزه سلامت در این شهرستان در ساخت این مرکز مشارکت نمودند، امیدواریم در ادامه نیز با حمایت دستگاه ای اجرایی شهرستان من جمله فرمانداری در تجهیز این مرکز شاهد بهره برداری این مرکز باشیم.

در پایان جلسه معاون فرماندار و مشاور مدیرعامل سازمان انتقال خون با هیئت همراه از پروژه خیّری مرکز خونگیری شهرستان بازدید نمودند.

گفتنی است مرکز خونگیری شهرستان مهریز با 85 درصد پیشرفت کار توسط خیّر ساخته شده است و با تکمیل محوطه سازی و  تجهیز به دستگاه های مورد نیاز انتقال خون آماده بهره برداری است.