نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ملاقات مدیر کل انتقال خون استان با مدیر کل بهزیستی یزد

ملاقات مدیر کل انتقال خون استان با مدیر کل بهزیستی یزد

ملاقات مدیر کل انتقال خون استان با مدیر کل بهزیستی یزد

به مناسبت 25 تیر روز بهزیستی و چهلمین سال تاسیس آن، مدیرکل انتقال خون یزد با حضور در جلسه اعضای شورای معاونین بهزیستی این روز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، این دیدار روز 5شنبه بیست و ششم تیر در دفتر مدیر کل بهزیستی استان برگزار شد و دکتر علی محمد عطابخش؛مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به سالروز تاسیس بهزیستی گفت: بهزیستی 52 فعالیت مصوب دارد و در حال حاضر نوزده هزار نفر تحت پوشش مستقیم این اداره کل هستند.

وی ادامه داد: بهزیستی و انتقال خون در یک راستا قدم بر می دارند و آن هم کمک به هم نوع است و به همین علت فعالیت در هر دو دستگاه خداپسندانه است.

در ادامه مدير كل انتقال خون استان ضمن تبریک روز بهزیستی، جایگاه انتقال خون یزد را در کشور تشریح نمود و به بیان موضوعاتی همچون دستیابی انتقال خون استان به محصولات نوین، موفقیت در مدیریت مصرف خون و کاهش ضایعات پرداخت.

دکتر نقی تقوائی با اشاره به حياتي بودن سازمان انتقال خون و میزان سلامت خون گفت: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند به عنوان مثال متوسط اهدای خون در کشور به ازای هر هزار نفر 24 نفر است در حالی که در استان یزد 35 در هر هزار نفر است.

وی در پایان با اشاره به چهلمین سالگرد تاسیس بهزیستی گفت: چهل سالگی سن بلوغ فکری است و مطمئنا بهزیستی با انجام فعالیت های مصوب و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف خود در راستای کمک به همنوع به این بلوغ فکری رسیده است.