نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نجات جان همنوع شعار کارکنان سازمان آتش نشانی یزد

نجات جان همنوع شعار کارکنان سازمان آتش نشانی یزد

سرپرست و کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد به مناسبت روز آتش نشانی ضمن اهدای خون،  با هدف کمک به همنوع در پویش " آتش نشان خون بخش" حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، همزمان با دهه آخر صفر، و گرامیداشت روز آتش نشان، سرپرست و تعدادی از کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اهدای خون و پلاسما ضمن کمک به بیماران به پویش آتش نشان خون بخش پیوستند.

سیدمحمد میرجلیلی؛ پس از اهدای پلاسما گفت: نجات جان همنوع سر لوحه کار کارکنان سازمان آتش نشانی است گاهی بوسیله نجات جان همنوع در حوادث و سوانح و گاهی بوسیله اهدای خون.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اشاره به اینکه پروتکل های بهداشتی در مراکز اهدای خون رعایت می شود گفت: امسال با هماهنگی سازمان آتش نشانی و انتقال خون یزد قرار شد به مناسبت گرامیداشت روز هفتم مهر، کارکنان سازمان آتش نشانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در انتقال خون حضور یابیم و ضمن اهدای خون مشارکت خود را در پویش اهدای خون با عنوان "آتش نشان خون بخش" اعلام نماییم.

گفتنی است طرح پویش " آتش نشان خون بخش " به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشانی به صورت سراسری در کشور برگزار شد و سرپرست و کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد به همین مناسبت و با هدف تامین خون سالم برای بیماران با توجه به کاهش اهدای خون به علت شیوع ویروس کرونا، در این پویش شرکت نمودند.

لازم به ذکر است مدیر کل انتقال خون استان به مناسبت روز آتش نشانی هفتم مهرماه با سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد دیدار نمود و روز آتش نشان را به تمامی کارکنان این عرصه تبریک گفت و از ایثار و فداکاری آنان تشکر نمود.