نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انتقال خون ایران با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انتقال خون ایران با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد

 معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انتقال خون ایران در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های پیش روی انتقال خون یزد با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، دکتر حبیب نیکوکار معاون درمان دانشگاه در این نشست اظهارداشت: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد در زمینه های سلول درمانی و ژن درمانی به دستاوردهای اولیه خوبی رسیده است و میتواند کمک حال سازمان انتقال خون باشد.

دکتر نیکوکار همچنین  افزود: جهت جبران کمبود نیروی انسانی انتقال خون یزد حمایت لازم صورت می گیرد.

دکترسیدمحمدرضا آقایی سرپرست اداره کل انتقال خون یزد در این نشست اظهارداشت: در زمینه آموزشی پژوهشی و رفاهی با دانشگاه علوم پزشکی یزد همکاری لازم داشته باشیم و امیدواریم با کمک دانشگاه علوم پزشکی یزد بتوانیم کمبود نیرو و تجهیزات را تا حدی جبران و در راستای تامین خون سالم مراکز درمانی گام برداریم.

وی افزود: مدیران بیمارستان های شهرستان ها به عنوان نمایندگان اداره کل انتقال یزد در شهرستان ها معرفی شوند تا بهره وری لازم در زمینه تامین خون سالم برای مراکز درمانی انجام شود.

در پایان این نشست دکتر بشیر حاجی بیگی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انتقال خون ایران خواستار نشستی مشترک با حضور معاون درمان و مسئولین استان با مدیرعامل سازمان انتقال خون با محوریت آموزشی و پژوهشی و همچنین مباحث ژن درمانی و سلول درمانی شد و موضوعات به صورت کامل و جامع بررسی شود و سپس تفاهم نامه مربوطه انعقاد شود.