اخبار و مطالب اخبار و مطالب

نمايشگاه دستاوردهاي دولت در دهه فجر

نمايشگاه دستاوردهاي دولت در دهه فجربه گزارش روابط عمومی پایگاه، بمناسبت ايام ا... دهه مبارك فجر و بزرگداشت   مراسم سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران كه مزين است به شعار پيشرفت و عدالت در پرتو همت مضاعف و كار مضاعف و در راستاي تبيين دستاوردها و معرفي عملكرد دستگاه هاي اجرايي استان نمايشگاهي به همين مناسبت در محل حسينيه آقا با حضور دستگاه هاي اجرايي استان برگزار گرديد كه پايگاه انتقال خون استان نيز در اين نمايشگاه بزرگ حضوري فعال و گسترده دارد.

     روز سه شنبه مورخ 12/11/89 همزمان با آغاز ايام ا... دهه مبارك فجر نمايشگاه با حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه، استاندار و همچنين مديران و رؤساي دستگاه هاي ذيربط و شخص آقاي دكتر سيد علي خدايي افتتاح گرديد.

     در افتتاح اين مراسم استاندار يزد ضمن تبيين دستاوردهاي سي و دو ساله انقلاب اسلامي در خصوص شخصيت والاي امام راحل (ره) مطالبي ايراد و سپس با حضور نماينده ولي فقيه و جمعي از معاونين استانداري از غرفه هاي داير در نمايشگاه از جمله غرفه پايگاه انتقال خون استان نيز بازديد و ابراز رضايت نمودند.

     نكته قابل ذكر اينكه پايگاه انتقال خون يزد با حضور فعال در اين نمايشگاه علاوه بر توزيع بروشورهاي تبليغي و پوستر، پاسخگوي سوالات مراجعين محترم در زمينه اهداي خون نيز مي باشد./