نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نیاز به خون همیشگی است

نیاز به خون همیشگی است

مديركل انتقال خون استان يزد در خطبه هاي نماز جمعه:

نیاز به خون همیشگی است

     با توجه به نياز دائمي بيماران به خون و فرآورده هاي خوني مدیر کل انتقال خون یزد از اهداكنندگان خواست در روزهای پایانی ماه رمضان مراجعه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون يزد،دكتر تقوائي درسخنرانی پیش ازخطبه‌های نماز جمعه 26 خرداد با اشاره به 24 خرداد (14ژوئن) روز جهاني اهداكنندگان خون،اظهار داشت:14 ژوئن هر سال به نام روز جهاني اهداكنندگان خون نامگذاري شده است كه ضمن تبریک این مناسبت از تمام افرادي كه با اهداي خون به ياري انتقال خون آمدند و اين اداره كل را جهت تامين خون سالم براي بيماران كمك نمودند،تقديروتشكر نمايم.

وي از اهداكنندگان خون به عنوان سرمايه هاي انتقال خون نام برد و تصریح کرد: استان یزد در زمینه‌های مختلف مرتبط با اهدای خون نسبت به آمار کشوری جلوتر قرار گرفته و این مهم رقم نخورده است مگر با همت اهداكنندگان خون استان كه برای مردم یزد افتخار به حساب می‌آید.

دكتر نقي تقوايي در ادامه سخنراني خود با اشاره به کاهش مراجعه مردم برای اهدای خون درماه مبارک رمضان، از شهروندان یزدی خواست تا با توجه به نیاز دائمي بيماران به خون و فرآوردههاي خوني در طول ماه مبارك رمضان، با اهداي خون خود اداره كل انتقال خون استان را یاری کنند.

وي همچنين ادامه داد: در ماه رمضان يك شيفت كاري از ساعت 45/17 تا 15/23 راه اندازي شده تا افراد علاقه مند بتوانند بعد از افطار اقدام به اهداي خون كنند.