نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هدیه اسنپ برای اهداکنندگان خون در یزد

هدیه اسنپ برای اهداکنندگان خون در یزد

با انعقاد تفاهم نامه ما بین اداره کل انتقال خون استان یزد و اسنپ، اهداکنندگان خون با وارد کردن کد Ehda-40 در مسیر رفت و برگشت به مراکز اهدای خون از تخفیف 40 درصدی بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، دکتر نقی تقوائی ضمن تایید خبر گقت: همزمان با فرارسیدن موج سرما و برودت هوا، اداره کل انتقال خون استان یزد با همکاری شرکت اسنپ جهت سهولت در دسترسی و تسریع در امر اهدای خون، سرویس های رفت و برگشت اهداکنندگان به مراکز اهدای خون یزد با 40 درصد تخفیف انجام می شود.

مدیر کل اتقال خون استان با اشاره به اینکه این تفاهم نامه تا یکسال دارای اعتبار هست گفت: با همکاری شرکت اسنپ و با شعار "با اهدای خون امید را به زندگی برگردون" این تفاهم نامه منعقد شده و از نهم آذر امسال شروع و تا یکسال اعتبار دارد و هر فردی در هر فصل تا 4 بار رفت و برگشت می تواند از این کد تخفیف استفاده کند.

تقوائی در پایان گفت:  در ابتدای امر این کد تخفیف برای مرکز اهدای خون واقع در صفاییه فعال می باشد و تا پایان سال همه مراکز اهدای خون در سطح استان فعال می شود و اهداکنندگان می توانند در مسیر رفت و برگشت از این کد تخفیف استفاده کنند.

گفتنی است اهداکنندگان جهت استفاده از این کد تخفیف باید نرم افزار اسنپ را به روی گوشی خود نصب و سپس مبدا یا مقصد خود را مراکز اهدای خون انتخاب کنند و از تخفیف 40 درصدی مسیر بهرمند شوند.