نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هر حرکت فرهنگی در جهت ترویج فرهنگ اهدای خون، مقدس است

هر حرکت فرهنگی در جهت ترویج فرهنگ اهدای خون، مقدس است


مدیر کل انتقال خون یزد:به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، به مناسبت هفته دولت از اعضای کمیته دومینو استان که در جهت ترویج فرهنگ اهدای خون تقدیر و تشکر شد.

نقی تقوائی در اين مراسم با اشاره به زحمات شبانه روزی اعضای دومینو استان گفت: اینکه برای اولین بار در کشور چیدمان دومینو با موضوع اهدای خون اجرا شود همتی بلند و انگیزه ای فوق العاده می خواهد و هر حرکت فرهنگی که در راستای ترویج فرهنگ انسان دوستانه اهدای خون صورت گیرد قابل ارزش و مقدس است.

مدیر کل انتقال خون گفت: اجرای بزرگترین چیدمان دومینو برای اولین بار در کشور به مناسبت روز ملی اهدای خون و سالگرد تاسیس سازمان انتقال خون به عنوان یک فعالیت ابتکاری قلمداد می شود که امیدوارم در آینده شاهد رشد و ترقی اینگونه حرکات فرهنگی در استان باشیم.

در ادامه نشست، محدثه پیروز؛ رئیس کمیته دومینو استان از نگاه ویژه انتقال خون به دومینو تشکر نمود و گفت: در مدت زمان اجرای این برنامه فرهنگی همکاری و هماهنگی خوبی بین کمیته دومینو و انتقال خون برقرار بود و ماحصل آن نیز شاهد یک حرکت فرهنگی زیبا در سطح کشور بود.

در پایان مراسم به رسم یادبود هدايايي همراه با لوح تقدیر به اعضای کمیته دومینو استان اهدا و از آنان تقدير به عمل آمد.

گفتنی است اعضای کمیته دومینو استان که در اجرای چیدمان دومینو با موضوع اهدای خون نقش داشتند، عبارتند از آقایان سعید صفوی زاده، امیررضا حجابیان، معین سپهری و محمدحسین مداح زاده و خانم ها محدثه پیروز و هستی نورسته، که از زحمات آنان تقدیر شد.