نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هلال مهربانی در ماه رمضان رقم می خورد

هلال مهربانی در ماه رمضان رقم می خورد

با همکاری انتقال خون یزد و جمعیت هلال احمر استان؛

"هلال مهربانی" در ماه رمضان رقم می خورد

     با پیشنهاد مدیر کل انتقال خون یزد و موافقت و مساعدت مدیر عامل هلال احمر استان طرح هدای خون در ماه رمضان پس از افطار با حضور پرشور  جوانان، داوطلبین و کارکنان جمعیت هلال احمر استان در قالب طرح "هلال مهربانی" رقم خواهد خورد.

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون یزد، مدير كل انتقال خون استان روز یکشنبه دوم اردیبهشت  با حضور در دفتر دكتر حرازی زاده ضمن تبریک انتصاب وی به سمت مدیر عامل جدید هلال احمر استان و همچنین گرامیداشت هفته هلال احمر، گزارشی از فعالیت و همکاری هلال احمر شهرستان های یزد ارائه نمود و افزود: هلال احمر شهرستان مهریز یکی از مراکز فعال در زمینه اهدای خون بحساب می آید که مشارکت خوبی با این اداره کل دارد و در سال چند نوبت برنامه ریزی می شود و با اطلاع رسانی در آن مرکز اهدای خون انجام می شود.

وی در ادامه با اشاره با کاهش ذخایر خونی در ماه رمضان گفت: در ماه رمضان با توجه به روزه بودن مردم، اهدای خون کاهش می یابد که امیدواریم امسال با کلید خوردن طرح هلال مهربانی با کمبود خون و فرآورده های خون مواجه نشویم.

محسن حرازی زاده؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، ایثار را نقطه اشتراک دو ارگان خواند و افزود: هدف دو دستگاه نجات جان مردم است و این کار عملی نمی شود مگر با ایثار مردم و کارکنان دو نهاد.

وی يادآور شد هلال احمر هميشه از ارگانهاي پيشرو در اهداي خون بوده و اين حركت فرهنگی علاوه بر هفته هلال احمر در ماه مبارک رمضان نیز در قالب طرح هلال مهربانی انجام خواهد شد.