نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هنرمند، مجری و بازیگر توانمند یزدی پلاسما اهدا کرد

هنرمند، مجری و بازیگر توانمند یزدی پلاسما اهدا کرد

مهدی قانع؛ مجري و بازیگر مطرح کشوری و استان یزد با اهدای پلاسما از بهبودیافتگان کرونا خواست به شکرانه بازیابی سلامتی خود با اهدای پلاسما به بیماران کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، وی پس از بهبودی از بیماری کووید 19 و در پنجمین روز از هفته بسیج  با مراجعه به مرکز انتقال خون واقع در میدان ابوذر و در حین اهدای پلاسما در فضای مجازی به صورت زنده  بهبودیافتگان کووید 19 را به اهدای پلاسما دعوت کرد.

قانع گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای کمک به بیماران، از بهبود یافتگان کووید 19 دعوت می کنم تا با مراجعه به انتقال خون یزد واقع در میدان ابوذر و به شکرانه بازیابی سلامتی شان با اهدای پلاسما به پویش شکرانه سلامت بپیوندند.

وی با اشاره به اهمیت اهدای پلاسما بهبودیافتگان در روند بهبودی بیماران کرونایی ادامه داد: میزان استقبال بهبود یافتگان کووید 19 برای اهدای پلاسما در استان بسیار افزایش پیدا کرده ولی با توجه به حجم بالای درخواست بیمارستان ها برای پلاسما همچنان از بهیودیافتگان کووید 19 که یک ماه از بهبودی شان گذشته و در محدوده سنی 18 سال به بالا هستند درخواست دارم با مراجعه به مرکز انتقال خون واقع در میدان ابوذر با اهدای پلاسمای در نجات جان بیماران سهیم باشند.