نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هوالشافی

هوالشافی

شفای دل و جان و تن و روح و روان  در اختیار بندگانی قرار داده می شود که پاکترین و مقربترین و خادمان مردم باشند و پزشکان در این گروه آسمانی قرار دارند .

مشقتهای مدافعان سلامت در سالهای کرونا بر کسی پوشیده نیست . وقتی که همگان در خانه نشستند، دست از جان شسته از خانه برون تاختند و جان باختند .حضور پزشکان در  عرصه های دفاع مقدس  و  در عرصه های جهادی و بسیجی، چهره مردمدار  و معنوی از آنان ساخته است و حضور جهانی پزشکان در عرصه های علمی و فناوری و دانش بنیان،  برای ایران اسلامی افتخار را رقم زده است و معنی جمله " ما می توانیم " بوده است. پزشکان، مدافعان سلامت ومجاهدان بی ادعای صحنه های دانش و خدمت و پژوهش هستند. در تکریم این عزیزان همیشه و همه وقت مردم عزیز سنگ تمام گذاشته اند و این مسیر خدمت و تکریم دوستانه و متقابل از هر دو طرف ادامه دارد .

 با گرامیداشت یکم شهریور زاد روز پزشک شهیر ایرانی ، بو علی سینای بزرگ  و با گرامیداشت روز پزشک ، برای همه مدافعان سلامت آرزوی سلامت و سعادت و برای شهیدان عرصه سلامت  و در گذشتگان این جامعه فاخر و متین، آرزوی جنت الاعلی و همنشینی  مولایمان ابا عبدا الله الحسین  علیه السلام را دارم. باشد که بتوانیم سپاسگزار خدماتشان باشیم .

یکم شهریور ۱۴۰۱ / سرپرست اداره کل انتقال خون یزد