نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پویش اهدای خون به نیت شهید حاج قاسم تا پایان دی ادامه دارد

پویش اهدای خون به نیت شهید حاج قاسم تا پایان دی ادامه دارد

مدیر کل انتقال خون استان یزد:

پویش اهدای خون به نیت شهید حاج قاسم  تا پایان دی ادامه دارد

مدیر کل انتقال خون استان یزد با اشاره به اینکه پویش سراسری اهدای خون به نیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تا پایان دی ماه ادامه دارد، از همشهریان خواست تا در این پویش عظیم شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، دکتر نقی تقوایی گفت: همزمان با سراسر کشور، پویش بزرگ و سراسری اهدای خون به نیت این شهید در استان یزد از 11 دی ماه آاغاز شده و تا پایان دی ادامه دارد.

تقوایی گفت: با هدف مدیریت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام، همشهریان می‌توانند در سامانه نوبت دهی اهدای خون به نشانی yazd.ibto.ir ثبت نام و زمان دلخواه خود را برای اهدای خون مشخص کنند.

وی افزود: اهدای خون یک امر خداپسندانه و انسان دوستانه است و این پویش نیز با نیت دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی در سراسر کشور اجرایی می‌شود و انتظار است که مردم فهیم ایران اسلامی و رسانه‌ها در آن مشارکت ویژه‌ای داشته باشند.

تقوایی در پایان نیاز به خون را مستمر، همیشگی و روزانه دانست و گفت: با توجه به طول عمر کوتاه خون و فرآورده‌های آن نیازمند استمرار و همراهی مردم نوع دوست یزد به طور روزانه برای اهدای خون هستیم