نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پویش اهدای خون ورزشکاران در یزد برگزار شد

پویش اهدای خون ورزشکاران در یزد برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، تعدادی از ورزشکاران یزدی به همراه معاون و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان یزد با حضور در مرکز اهدای خون ضمن گرامیداشت این هفته با اهدای خون به پویش اهدای خون ورزشکاران پیوستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون يزد، در اولین روز از هفته دفاع مقدس تعدادی از ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی به همراه معاون توسعه منابع و پشتیبانی، مسئولین و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان با هدف کمک به همنوع و تامین خون سالم، خون خود را به بیماران هدیه کردند.

علی محمد شیخی؛ معاون توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن اهدای خون و تبریک هفته دفاع مقدس گفت: ورزشکاران همیشه در کارهای ایثارگرانه پیشقدم بوده اند و نقش آنان به عنوان الگوی جوانان در تامين خون کافی و سالم براي بيماران انکار ناپذیر است و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان به عنوان نماینده جامعه ورزش یزد  امروز با هدف کمک به بیماران نیازمند به خون در این سنت حسنه حضور یافتند تا نقش خود را ایفا نمایند.

گفتنی است پویش اهدای خون ورزشکاران به مناسبت هفته دفاع مقدس به صورت سراسری در کشور برگزار شد و در آن ورزشکاران ومسئولین تربیت بدنی با حضور در مراکز اهدای خون، نذر خود را ادا کردند.