نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پویش مردمی نذر خون در میهمانی خدا با حضور بسیجیان راه اندازی می شود

پویش مردمی نذر خون در میهمانی خدا با حضور بسیجیان راه اندازی می شود

مدیر کل انتقال خون استان یزد پس از نشست با مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه الغدیر استان از راه اندازی طرح پویش مردمی نذر خون در راستای تحقق شعار کمک مومنانه خبرداد و گفت: با همکاری و هماهنگی بسیج مساجد و محلات و باحضور اقشار مختلف جامعه و بسیج طرح پویش مردمی نذر خون در ماه مبارک رمضان همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، دکتر نقی تقوائی در نشست با مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه الغدیر یزد با اشاره به حياتي بودن سازمان انتقال خون و ارائه محصولات نوین انتقال خون و میزان سلامت خون افزود: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند.

تقوائی با اشاره به شرایط خاص پیش آمده گفت: با توجه به کاهش اهدای خون به علت شیوع ویروس کرونا و همچنین روزه داری مردم از تمام اقشار جامعه مخصوصا بسیجیان استان دعوت می کنیم در قالب این پویش جهت تامین خون سالم برای بیماران، این اداره کل را یاری نمایند.

وی افزود: طرح پویش مردمی نذر خون در میهمانی خدا که با همکاری و هماهنگی بسیج و انتقال خون از ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) آغاز و تا پایان رمضان ادامه دارد، انتظار می رود در هر هفته یک از حوزه های بسیج یزد برای اهدای خون بسیجیان هماهنگی لازم انجام و شرایط حضور بسیجیان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراکز انتقال خون فراهم گردد.

در ادامه نشست مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه الغدیر استان با اشاره به اینکه بسیج از خود مردم است گفت: همیشه بسیج در کارهای خیرخواهانه پیشقدم بوده که به عنوان نمونه میتوان به تجربه موفق طرح به رسم ایثار اشاره نمود که از هفته بسیج آغاز و تا پایان سال گذشته ادامه داشت که در آن چهارهزار بسیجی به نیابت از چهارهزار شهید استان خون و پلاسما اهدا کردند.

سرهنگ مهدی دهقان گفت: با پتانسیل موجود در بسیج، آمادگی داریم تا با اجرای طرح پویش مردمی نذر خون در میهمانی خدا در تامین ذخیره خون موردنیاز بیماران کمک نماییم.