نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام نوع دوستی فرمانده انتظامی استان یزد با اهدای خون

پیام نوع دوستی فرمانده انتظامی استان یزد با اهدای خون

فرمانده انتظامی و هیئت همراه با شعار ترکیبی "با اهدای خون زندگی را هدیه دهیم" و " کرونا نباید اهدای خون را از یادمان ببرد " ضمن اهدای خون از هموطنان نوع دوست خواست تا به صف بخشندگان حیات بپیوندند.

به گزارش روابط عمومی اداره كل انتقال خون یزد، همزمان با روز قوه قضاییه سردار فرمانده انتظامی استان یزد به همراه معاون هماهنگ کننده ، حفاظت ارشد فرماندهی ، معاون اجتماعی ، معاون آماد و پشتیبانی، رئیس اداره آموزش و مشارکت عمومی و رئیس بهداری با حضور در دفتر مدیر کل انتقال خون استان ضمن تقدیر از ایثار اهداکنندگان خون از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان انتقال خون تشکر نمود.

     سرتیپ دوم پاسدار بهدانی فر؛ اهدای خون را به عنوان یک عمل انسان دوستانه معرفی نمود و گفت: به استناد آیه 32 سوره مائده که می فرماید هر کس یک نفر را زنده کند، همه خلق را زنده کرده است اهداکنندگان خون مصداق بارز این آیه قرآن هستند و با اهدای خون خود جان 3 نفر را نجات می دهند.

مدير كل انتقال خون استان نیز ضمن خیر مقدم به فرمانده انتظامی استان و هیئت همراه با اشاره به حياتي بودن سازمان انتقال خون و میزان سلامت خون گفت: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند به نحوی متوسط اهدای خون در کشور به ازای هر هزار نفر 26 نفر است در حالی که در استان یزد 37 در هر هزار نفر است.

دکتر نقی تقوائی در پایان صحبتهای خود جایگاه انتقال خون یزد را در کشور تشریح نمود و به بیان موضوعاتی همچون دستیابی انتقال خون استان به محصولات نوین، موفقیت در مدیریت مصرف خون و کاهش ضایعات پرداخت.