نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهارمین کمپین هدیه سرخ در یزد آغار شد

چهارمین کمپین هدیه سرخ در یزد آغار شد

برای چهارمین سال متوالی کمپین هدیه سرخ با حضور کثیر دانشجویان و مسئولین استان و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد رقم خورد.

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون یزد، شامگاه 5شنبه 19 اردیبهشت ماه همزمان با سوم رمضان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ضمن مشارکت گسترده در امر اهدای خون، حمایت خود را از کمپین هدیه سرخ و نجات جان بیماران اعلام نمودند.

در این مراسم که با حضور اعضای شورای شهر ، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر دانشجویی، اعضای شورای مرکزی کانون امام علی (ع) و جمعی از دبیران کانون دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شد، دکتر دهقانی؛ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه پس از اهدای خون درباره مشارکت گسترده دانشجویان از این کمپین گفت: اهدای خون مصداق بارز کمک به هم نوع است و بایستی در این زمینه بین دانشجویان و قشر جوان فرهنگسازی شود.

دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون یزد ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، از استقبال خوب دانشجویان از کمپین هدیه سرخ و همچنین دست اندرکاران آن تشکر نمود و افزود: کمپین هدیه سرخ در سه سال گذشته با حضور خوب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بنحو مطلوب در ماه مبارک رمضان و در راستای نجات جان بیماران رقم خورد و امیدوارم امسال نیز با همین شور و نشاط تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

گفتنی است کمپین هدیه سرخ از برنامه های تقویم سالیانه کانون خیریه امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی است که در سه سال گذشته با استقبال خوب دانشجویان مواجه شده و امسال نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه از دانشجویان دعوت به عمل می آید تا در این سنت حسنه مشارکت نمایند.