نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارمند انتقال خون یزد با 60 بار اهدای خون به چالش « یک سوزن به خودمان » پیوست

کارمند انتقال خون یزد با 60 بار اهدای خون به چالش « یک سوزن به خودمان » پیوست

مسئول مرکز ثابت خونگیری آزادشهر یزد ضمن اهدای خون و پیوستن به چالش « یک سوزن به خودمان » با فرزند خود عکس یادگاری ثبت نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد؛ عباس دشتی رحمت آبادی از اهداکنندگان مستمر خون به شمار می رود و تابحال بیش از 60 بار خون اهدا کرده است و پس از اهدای خون گفت: کارکنان انتقال خون یزد استقبال خوبی از اهدای خون دارند و در این امر انسان دوستانه شرکت می کنند توصیه من به کارکنانی خودشان شرایط اهدای خون را ندارند این است که از دیگر عزیزان خانواده، بستگان، دوستان و دیگر آشنایان جهت شرکت در این کار خیر دعوت به عمل آورند.

نکته قابل ذکر اینکه ایلیا دشتی درکنار تخت خونگیری پدر خود با در دست داشتن پلاکارد حاوی این مطلب که پدر من یک قهرمان است از علاقه خود در بزرگسالی جهت اهدای خون نشان داد.

گفتنی است چالش « یک سوزن به خودمان » چالشی است که از مضمون این ضرب المثل "اول یک سوزن به خودمان بزنیم و سپس یک جوالدوز به دیگران" گرفته شده و همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات و به صورت سراسری در ادارات کل انتقال خون کشور و با هدف نشان دادن همدلی اعضای خانواده بزرگ سازمان انتقال خون برای نجات جان همنوعان نیازمند به خون و فرآورده های آن آغاز شده است.