نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارکنان منابع طبيعي يزد با اهدای خون به پویش حیات سبز پیوستند

کارکنان منابع طبيعي يزد با اهدای خون به پویش حیات سبز پیوستند

به مناسبت روز درختکاری و گراميداشت هفته منابع طبيعي کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد ضمن اهدای خون به پویش سراسری "حیات سبز" پیوستند.    

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، مدير كل، مسئولين و كاركنان اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري يزد با هدف کمک به همنوع در پویش "حیات سبز" حضور یافتند.

محمدرضاآخوندی؛ مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در نشستی با مدیر کل انتقال خون استان هدف از اين كار خداپسندانه را ترويج فرهنگ اهداي خون و كمك به هم نوع دانست و افزود: اهدای خون مصداق بارز احسان و نیکوکاری است و هر کس در این کار خیر قدم بردارد مشمول این آیه قرآن قرار می گیرد که می فرماید: هر کس یک نفر را زنده کند مثل آن است که همه خلق را زنده کرده است.

نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان نیز ضمن تبریک هفته منابع طبیعی، وضعیت اهدای خون در استان را مناسب توصیف کرد و گفت: متوسط اهدای خون در کشور 25 در هزار است ولی در استان یزد 35 در هزار است.

لازم به ذکر است پویش اهدای خون "حیات سبز" با مشارکت کارکنان منابع طبیعی سراسر کشور به مناسبت روز درختکاری و بزرگداشت هفته منابع طبیعی با هدف تامین ذخایر خونی در آستانه نوروز 1400 از 16 لغایت 18 اسفند به صورت هماهنگ برگزارشد.