نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارکنان یگان ویژه برای ملت ایران هم جان می دهند و هم خون

کارکنان یگان ویژه برای ملت ایران هم جان می دهند و هم خون

فرمانده یگان ویژه انتظامی یزد؛

کارکنان یگان ویژه برای ملت ایران، هم جان می دهند و هم خون

     به مناسبت نهم مرداد فرمانده یگان ویژه انتظامی استان با حضور در دفتر مدیر کل و سپس بخشهای مختلف از تلاش شبانه روزی کارکنان اداره کل انتقال خون یزد در نجات جان بیماران تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، در آستانه روز ملي اهداي خون و چهل و ششمین سالگرد تاسیس سازمان انتقال خون، فرمانده یگان ویژه انتظامی استان در نشست صمیمی با مدیر کل انتقال خون یزد دیدار نمود.

سرهنگ موسی الرضا گلوی؛ فرمانده یگان ویژه استان هدف از این اقدام انسان دوستانه را ترویج فرهنگ اهدای خون عنوان کرد و گفت: اهدای خون یک سنت حسنه هست و وظیفه هر انسانی است در نجات جان هم نوع بکوشد و کارکنان یگان ویژه هم جان خود را در طبق اخلاص می گذارند و هم خون اهدا می کنند.

در این دیدار دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان، وضعیت انتقال خون یزد را خوب توصیف نمود و گفت: انتقال خون یزد به وجود اهداکنندگان و مردم خیّر استان در امر اهدای خون می بالد چون با وجود اهداکنندگان سازمان انتقال خون معنا پیدا می کند.

گفتنی است در این دیدار که یکشنبه پنجم مرداد برگزار شد، فرمانده، رئیس عقیدتی و تعدادی از کارکنان یگان ویژه با حضور در مرکز انتقال خون واقع در میدان ابوذر جهت اهدای خون و کمک به هم نوع صف آرایی نمودند.