نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یگان ویژه یزد یگان نمونه کشوری در بحث اهدای خون

یگان ویژه یزد یگان نمونه کشوری در بحث اهدای خون

مدیر کل انتقال خون استان، یگان ویژه نیروی انتظامی یزد را نمونه برتر کشوری در بحث کارهای ایثارگرانه و اهدای خون خواند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، در دومین روز از گرامیداشت هفته ناجا، مدیر کل انتقال خون استان یزد با حضور در یگان ویژه انتظامی با فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی استان دیدار نمود.

در این دیدار دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان، ضمن تبریک هفته ناجا به دلاور مردان نیروی انتظامی گفت: یگان ویژه نیروی انتظامی یزد از یگان های نمونه کشوری در بحث ایثارگرانه است. در چندین سال متمادی و در امسال که با شیوع ویروس کرونا اهدای خون کاهش  یافته است، یگان ویژه یزد در هر بار فراخوان، دعوت انتقال خون را لبیک گفته و کارکنان آن به صورت داوطلبانه برای اهدای خون به صف شده اند، که این حس نوع دوستی و ایثار جای تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه دیدار فرمانده یگان ویژه استان گفت: در اذهان عمومی یگان ویژه با دید سرکوب گرایانه نگاه می شود و در این چندین سال سعی شده این نگاه با شیوه های مختلف اصلاح شود که یکی از آنها می توان به بحث اهدای خون پرداخت.

 

سرهنگ موسی الرضا گلوی خاطر نشان کرد: اهدای خون یک سنت حسنه هست و وظیفه هر انسانی است در نجات جان هم نوع بکوشد و امسال هم به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا کارکنان یگان ویژه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای اهدای خون آستین همت خود را بالا خواهند زد.

لازم به ذکر است طبق هماهنگی های انجام شده قرار است در روز سی ام مهر کارکنان یگان ویژه با حضور در مرکز انتقال خون واقع در میدان ابوذر جهت اهدای خون و کمک به هم نوع صف آرایی کنند.